З Днем незалежності України!

Від щирого серця вітаю весь украінський народ з державним святом - Днем Незалежності України!

25-річниця незалежності України – це наше набуття і досягнення. Нелегкими і далеко не безхмарними, видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, в країні створювались практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя, нова Конституція та були затверджені державні символи: герб, прапор та гімн України. Ми пройшли шлях будування незалежної суверенної країни і не маємо права зупинитися чи втратити віру у становлення демократичного суспільного ладу.

Одним із важливих завдань сьогодення має бути налагодження професійного функціонування державних інституцій, прозорий державний механізм формування збройних сил, створення повноцінного дипломатичного корпусу, формування системи місцевого самоврядування, здобуття політичної та економічної свободи. Ми повинні бути господарями на своїй землі, плекати її і прикрашати своєю працею, у мирі та злагоді ростити дітей.

У День незалежності України звертаюсь до робітників і службовців, бізнесменів, до працівників сільського господарства, ветеранів війни і праці, студентів та учнів, людей різних політичних і релігійних поглядів, давайте об'єднаємось і будемо єдині в наших прагненнях і справах у розбудові сильної,успішної незалежної України!!!Нехай в ваших оселях завжди буде порозуміння та згуртованість, мир, любов, щастя, добро і завжди лунає дитячий сміх!!!

Избранные посты
Недавние посты